Кафедра німецької філології

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність кафедри німецької філології здійснюється через активне міжнародне партнерство, інтернаціоналізацію навчального процесу за рахунок впровадження програм міжнародної академічної мобільності, співпрацю з посольствами німецькомовних держав в Україні, партнерськими міжнародними організаціями, центрами та фондами.

 

 

У Києві плідно працюють представництва німецьких фондів, зокрема Фонду Конрада Аденауера, Фонду Ганса Зайделя, Фонду Фрідріха Еберта та Фонду Фрідріха Науманна за Свободу , які втілюють різноманітні проекти, спрямовані на сприяння процесам демократизації та розвитку правового суспільства в нашій державі. Різнобічна діяльність німецьких фондів передбачає проведення круглих столів, семінарів, диспутів, а також надання стипендій, якими користуються наші студенти. Підтвердженням тісної співпраці з цими міжнародними організаціями є той факт, що співробітниками цих фондів є також випускники нашого університету.

(http://www.kas.de/ukraine/ukr/)

(http://www.hss.kiev.ua/)

(http://www.fes.kiev.ua/new/wb/pages/ukrajinska/golovna.php)

(http://www.ukrajina.fnst.org/Aktuell/773c/index.html)

 

Завдяки високому рівню мовної підготовки випускники кафедри працюють в різноманітних професіях, пов’язаних зі знаннями мови, а серед українських дипломатів є і випускники нашого університету.

7gALc2XBTTU
Партнерські стосунки співпраці має кафедра також з Німецькою академічною службою обміну (ДААД), Інформаційний центр якої знаходиться у Києві. Лектори ДААД, як і представники німецькомовних посольств та Інституту Гете, регулярно інформують студентів та викладачів університету про можливість отримання стипендії для навчання і проведення наукових досліджень в Німеччині. Існує співробітництво також і з Федеральним відомством Центральної служби у справах освіти за кордоном, завданням якої є надання консультацій та підвищення методико-дидактичної кваліфікації українських викладачів.